http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...niezgodny.html
Smieszne konsekwencje kolejnej bzdury prawnej "made in PO"
a szykuje sie pewnie jakis nowy wiatek bo rzad zapowiada jakies zmiany w prawie odnosnie chuliganow stadionowych
narazie ciekawe wypowiedz jakiegos ministerka:
Cytat:
- PZPN i zarządzająca ligą Ekstraklasa SA muszą bardziej się zaangażować. Ligowa spółka ma wyjątkowo skuteczne narzędzie, może zarządzić rozgrywanie meczów bez widowni lub zamykać pojedyncze trybuny. Wystarczy chcieć - dodaje Kwiatkowski.
Więcej... http://wyborcza.pl/1,75478,9350885,K...#ixzz1IA9kPxHa
|
No jakie wspaniale rozwiazanie i jakie proste - wystarczy chciec. Pytanie dlaczego za zmiany regulacji prawnych w roznych dziedzinach biora sie ludzie zupelnie nie bedacy w temacie ?