Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12419
Stary 31.03.2011, 09:04
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...niezgodny.html

Smieszne konsekwencje kolejnej bzdury prawnej "made in PO"

a szykuje sie pewnie jakis nowy wiatek bo rzad zapowiada jakies zmiany w prawie odnosnie chuliganow stadionowych
narazie ciekawe wypowiedz jakiegos ministerka:
Cytat:
- PZPN i zarządzająca ligą Ekstraklasa SA muszą bardziej się zaangażować. Ligowa spółka ma wyjątkowo skuteczne narzędzie, może zarządzić rozgrywanie meczów bez widowni lub zamykać pojedyncze trybuny. Wystarczy chcieć - dodaje Kwiatkowski.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75478,9350885,K...#ixzz1IA9kPxHa
No jakie wspaniale rozwiazanie i jakie proste - wystarczy chciec. Pytanie dlaczego za zmiany regulacji prawnych w roznych dziedzinach biora sie ludzie zupelnie nie bedacy w temacie ?
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 31.03.2011 o godz. 09:17.
Puchar jest na5z!