Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6062
Stary 31.03.2011, 08:25
medyk napisał(a):Wyświetl post
ja się tylko pytam czemu nagle ucichła inicjatywa koniec PZPN? A co do Smudy, 'Spocony Janek' już dawno dobrze to ujął..

Tego nie dało się oglądać, zero postępu zero zamysłu, zero schematu, gra jak w-f w podstawówce na macie - 'Macie piłke i grajcie'
Ucichla bo byla krzykliwa wiec jej czas minal, a poza tym nie wnosila niczego sensownego.
Przeciez to dzieciaki sie tym zajmowaly, ktore mogly co najwyzej stworzyc petycje online
czy grupe na FB.
Bylo kiedys cos na ksztalt malej debaty w TV i Krecina zniszczyl tego chlopaczka z koniec pzpn.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując