Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 31.03.2011, 08:18
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Kolejny przekaz parchatego pismactwa:
Szansa dla "gangstera" z Kamerunu


I wszystko jasne: piłkarze gangsterami, kibice włamywaczami i mordercami.
I ch..j, że może później to poprawią. Kto raz przeczytał artykuł drugi raz do niego nie wraca i odpowiedni przekaz o Wiśle zostaje.
Zwykly czytelnik najpierw patrzy na tytul artykulu potem na to ze to o Wisle. Tresci wiekszosc nie czyta a niesmak w stosunku do nas pozostaje. Poza tym Branco to mi bardziej na clowna wyglada niz gangstera.

Wyborcza to smiecie!

NIE WKLEJAJCIE LINKOW DO WYBORCZEJ !!!
Powód: NIE WKLEJAJCIE LINKOW DO WYBORCZEJ !!!
Ostatnio edytowane przez mulda : 31.03.2011 o godz. 08:21.
Odpowiedz cytując