cassius31krakow napisał(a):

Kolejny przekaz parchatego pismactwa:
Szansa dla "gangstera" z Kamerunu
I wszystko jasne: piłkarze gangsterami, kibice włamywaczami i mordercami.
I ch..j, że może później to poprawią. Kto raz przeczytał artykuł drugi raz do niego nie wraca i odpowiedni przekaz o Wiśle zostaje.
|
Zwykly czytelnik najpierw patrzy na tytul artykulu potem na to ze to o Wisle. Tresci wiekszosc nie czyta a niesmak w stosunku do nas pozostaje. Poza tym Branco to mi bardziej na clowna wyglada niz gangstera.
Wyborcza to smiecie!
NIE WKLEJAJCIE LINKOW DO WYBORCZEJ !!!