wislak68 napisał(a):

|
O ile dobrze rozumiem to mam traktować z przymrużeniem oka Twoje opinie o sądach 24-godzinnych i kibicowskiej braci. Tak je właśnie traktuje.
|
Nie, nie o to chodziło

W poście wyraźnie jest napisane co o czym sądzę. Albo celowo idiotycznie ironizujesz albo polityczny ci szkodzi.
wislak68 napisał(a):

I oczywiście nie dam wiary Twoim słowom o Ziobrze. Bo czy np: ktoś dałby wiarę moim słowom gdybym napisał: "w internecie nie ma potwierdzenia tego że Jot łga jak najęty, więc pewnie nie dasz wiary moim słowom. Źródło? Koledzy go nie lubili, bo łgał". Oczywiście proszę to traktować z przymrużeniem oka .
|
Nie zależy mi na tym żeby cie przekonywać.
Tyle z mojej strony. Życzę miłej zabawy.