Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12416
Stary 31.03.2011, 00:12
Jot napisał(a):Wyświetl post
Każdy aktywny kibic jest nieprzeciętny Przeciętny to jest piknik. Oczywiście traktować proszę to z przymrużeniem oka.
Z punktu widzenia kibica sądy 24 godzinne nie są mile widziane. Ba, ktoś kto je wprowadził nie powinien mieć poparcia kibicowskiej braci.
Jeśli chodzi o Zbyszka...w internecie nie ma potwierdzenia jego zaciągów do współpracy z pewnymi służbami, więc pewnie nie dasz wiary moim słowom. Źródło? Koledzy go nie lubili, bo donosił.
O ile dobrze rozumiem to mam traktować z przymrużeniem oka Twoje opinie o sądach 24-godzinnych i kibicowskiej braci. Tak je właśnie traktuje.
I oczywiście nie dam wiary Twoim słowom o Ziobrze. Bo czy np: ktoś dałby wiarę moim słowom gdybym napisał: "w internecie nie ma potwierdzenia tego że Jot łga jak najęty, więc pewnie nie dasz wiary moim słowom. Źródło? Koledzy go nie lubili, bo łgał". Oczywiście proszę to traktować z przymrużeniem oka .