Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12415
Stary 30.03.2011, 23:55
picasso napisał(a):Wyświetl post
nie z Krakowa,a z Krynicy.nie sądzisz chyba ze co dzień dojeżdżał na zajęcia...
myślałem, że pochodzi z Krakowa - moj blad

P.S.
Ja myśle, że rozwody na temat tego który z rządów był/jest bardziej przychylny kibicom to można sobie darować.
Kibicowanie to jest temat gorący wśród ludzi bez pojęcia, to temat któy każda frakcja w zasadzie zawsze może użyc do zyskania sobie przyklasku. Stale znajdą się czy z prawej, lewej czy srakiej strony sceny politycznej osoby które będą cisnąć w stronę kibiców...
piekna zaba w podpisie