murray napisał(a):

"Sala samobójców"
Film wgniata w fotel, zdecydowanie.
Dobrze, że w Polsce nie powstają tylko filmy filmy o młodym prawniku ze Śródmieścia Północ, który szuka miłości i pracy, a jeździ BMW M5.
Ciekawa pozycja na pewno, dużo daje do myślenia na temat uzależnienia od internetu. W dodatku jest pociskiem na społeczeństwo "opakowanych w folię", których jestestwo kręci się wokół forsy, a nie mają odwołania do rodziny, wyższych wartości.
|
Znajomi byli w kinie bo mieli darmowe wejściówki, filmu nie polecają, to film o dziecku emo, dodatkowo jest gejem...