Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
12409
30.03.2011, 23:08
Ty mi napisz jak się mają z punktu widzenia przeciętnego obywatela. Ja patrzę z punktu widzenia kibica, bo na takim forum jesteśmy.
Pan Zbigniew Z. donosił na swoich kolegów na pewne służby jak mieszkał w akademiku. Mówił co hodowali sobie w pokoju.
Jot
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jot