Jot napisał(a):

|
Jak w takim razie z punktu widzenia kibica mają się sądy 24 godzinne, wprowadzone przez PiS i konfiturę Ziobro, a który tak kochaliście i kochacie do nieprzytomności?
|
A jak się mają z punktu widzenia przeciętnego obywatela?
Na czym ma polegać "konfitura Ziobro"
