Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12407
Stary 30.03.2011, 22:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy krytykują PiS, że chce odpowiedzialności karnej za posiadanie minimalnej ilości narkotyków.
Dlaczego nie wołacie o zniesienie odpowiedzialności karnej za prowadzenie samochodu po jednym piwie?
Chcesz zestawiać w jednej linii szkodliwość jarania jointa na ławce w parku z prowadzeniem samochodu po alkoholu? To tak, jakbyś chciał zestawiać w jednej linii gówno z miodem.
Jak w takim razie z punktu widzenia kibica mają się sądy 24 godzinne, wprowadzone przez PiS i konfiturę Ziobro, a który tak kochaliście i kochacie do nieprzytomności?
Ostatnio edytowane przez Jot : 30.03.2011 o godz. 22:55.