A w którym meczu Rios miał ten przechwyt i strzał na bramkę, po czym dobił bodajże Małecki

Bo głównie to mi się wryło w pamięć. Z Widzewem to Paljić strzelił jedynego gola więc nie pamiętam czy chodziło o Polonię Bytom czy o inny mecz.
Za 1.3mln ojro na pewno go nie kupimy, to jest pewne. A z tym posiadaniem 50%, to czy nie moglibyśmy odkupić drugich 50% praw od argentyńskiego klubu

Ale nie będę gdybał o zawiłościach prawnych. W każdym bądź razie taki Sivakov też jest wypożyczony i też możemy mieć duże problemy z jego wykupieniem a mimo to Maskaant na niego postawił, więc mógłby i na Riosa