Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 30.03.2011, 21:19
Hola hola. Ale od czegoś jest ta ME. Jak z Lechem Jirsak nie trafił do 18 meczowej to sam prosił żeby grać w ME, po czym zanotował świetny mecz z Legią. Rozumiem, że jest to ME ale nie mówię od razu, że ma dostać miejsce na stałe w pierwszej jedenastce.

W meczu z Podbeskidziem słabo zagrała cała drużyna, nie tylko Rios, poza tym jeśli mamy oceniać ostatni mecz to np Pareiko powinien wylecieć bo mógł się lepiej zachować przy obu bramkach dla Polonii.

W ofensywie na 6 pozycji 5 jest obsadzona dość mocno i tylko w pomocy obok Melexa i Sobola jest miejsce na roszady - Sivakov, Jirsak, Garguła, Łobodziński. Teraz Andy dobrze się zaprezentował i mówię, że można, go wsunąć właśnie tam, nie jako napastnika.

Umiem myśleć i dlatego piszę tu swoje zdanie, do czego mam prawo. Wiecej kultury by Ci się przydało w wyrażaniu własnego zdania.
Odpowiedz cytując