|
No dokładnie. Parkować kawałek od stadionu i dojechać KZ - to najlepszy z możliwych modeli dla stadionów położonych w mieście, a nie na obrzeżach.
Na budowę wielkiego parkingu to można pozwolić sobie, jak stadion leży między szerokimi ulicami (jak chociażby SN w Warszawie) lub na obrzeżach miast przy obwodnicach (Wrocław), wtedy z wyjazdem nie powinno być problemu.
W wypadku R22 nawet nie bardzo jest jak rozbudować dojazd do stadionu. Park&ride, tak jak napisał rav to najlepsze wyjście dla przyjezdnych.
|