FraMat napisał(a):

Dlaczego sądzisz, że chodzi o guru?
Dlaczego sędzisz, że ten problem jest najważniejszy. Z listu Błaszczaka to wcale nie wynika.
A czy Kaczynski zamykał?
Blaszczak wskazał, że co innego deklaruje Tusk, a co inengo robi jego rząd. Czy premier, ktory nie wie co robi jego minister i zaprzecza swoimi słowami działaniom ministra pełni w ogóle jakąkolwiek władzę, czy tylko administruje ośmieszając się publicznie?
Jesli chesz udzielać się w tym temacie to popatrz na różne merytoryczne w nim wypowiedzi i spróbuj dostosować się do ich poziomu.
|
A kim jest dla niektorych z Was ta partia jak nie guru? Niejeden tak walczy o jej dobre imie jakby byl jej czlonkiem i to na wysokim stanowisku, utrzymujac z niej pół rodziny...
Bo gdyby nie byl PIS za swoich rzadow nie zaostrzylby prawa narkotykowego, tak ze posiadacze blantow dostawaliby kilkuletnie wyroki...
Kaczynski napisalem w cudzyslowie dlatego ze on/ oni stali na czele partii ktora tak sobie wymyslila.
Błaszczak wskazal, tak tak wiem... Ale Tusk wcale nie legalizuje miekkich narkotykow, co deklarowal od poczatku, on poprostu nie chce zebymlodziez odsiadywala kilkuletnie wyroki za chec dobrej zabawy.
Pamietasz akcje na stadionie Wisly ze sluzba celna? To byl chyba mecz z Odra Wodzisław. Jesli Ci sie podobaja takie sytuacje to gratuluje.
Ja mysle ze moderatorzy w takich dyskusjach nie powinni byc strona, z wiadomych wzgledow. Niejeden oponent dostal juz tutaj bana za poglady polityczne.