matizaq napisał(a):

|
Nie wspomniałeś o najlepszym moim zdaniem kawałku z Chadą- Świat jest Twój. Z resztą sie w pełni zgadzam. Warto przesłuchać. Drugi w tym roku rozpierd*l po Shellerinim...........
|
Faktycznie. Aczkolwiek gusta różne. Tobie się może co innego podobać

Dobrze że Brahu wydał naprawde dobry album, bo poprzedni debiutant w Prosto - DwaZera jakoś mnie do siebie nie przekonali.