Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12402
Stary 30.03.2011, 18:35
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym pałał jakąś przesadną miłością do PO, ale tam jest wyraźnie napisane, że dla samochodów powyżej 3,5 tony.

I każdy zna odpowiedź którędy te TIR'y na wschód, zachód, północ, południe pojadą.
Podpowiedź - na pewno nie obwodnicą wokół Krakowa
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE