Krissu napisał(a):

|
Nie żebym pałał jakąś przesadną miłością do PO, ale tam jest wyraźnie napisane, że dla samochodów powyżej 3,5 tony.
|
I każdy zna odpowiedź którędy te TIR'y na wschód, zachód, północ, południe pojadą.
Podpowiedź - na pewno nie obwodnicą wokół Krakowa
