Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10251
Stary 30.03.2011, 17:51
hawkins napisał(a):Wyświetl post
Powtórka meczu Serbia - Estonia.
http://www.youtube.com/watch?v=ZDQH9VoKvnc

Pareiko wyciągał niesamowite piłki, wybronił kilka sytuacji sam-na-sam. Słusznie nominowany do 11 kolejki wg. goal.com!

Cała ta krytyka po meczach z Podbeskidziem i Polonią jest bardzo niesprawiedliwa. Każdy bramkarz kiedyś musi popełnić błąd lub skapitulować. Ważne, że Pareiko ma duże umiejętności i może być ważnym ogniwem zespołu w walce o LM!

slychac nawet jak komentator cos mówi o Wiśle i polskiej lidze.... Jak ktos zna ten jezyk to moze przetlumaczyc mniej wiecej
Odpowiedz cytując