Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 30.03.2011, 17:10
Mistel napisał(a):Wyświetl post
"Honor i ojczyzna" nawet nawet. Mi bardziej przyadło do gustu "Dobre dziewczyny" (może z wyjątkiem Częstochowskich rymów z pierwszej zwrotki).

Z ostatnio wydanych albumów najbardziej podoba mi się krążek Braha. Nie doceniałem gościa. Album dużo lepszy od VNMa. Stary kawałek "Drugi dom" trzyma poziom, klimatyczne kawałki "Wrzuć na luz" z Tomasinem i "Czysta zawiść" z Ras Lutą. A do tego kapitalne "Mimo wszystko" z VNMem i energiczne "Szybkie życie". Na płycie pojawiają się też ZIPy, Marysia Starosta, PiH i Peja. Nie znalazłem słabego kawałka. Albo są zaje***** albo po prostu dobre.
Nie wspomniałeś o najlepszym moim zdaniem kawałku z Chadą- Świat jest Twój. Z resztą sie w pełni zgadzam. Warto przesłuchać. Drugi w tym roku rozpierd*l po Shellerinim...........
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując