Mistel napisał(a):

"Honor i ojczyzna" nawet nawet. Mi bardziej przyadło do gustu "Dobre dziewczyny" (może z wyjątkiem Częstochowskich rymów z pierwszej zwrotki).
Z ostatnio wydanych albumów najbardziej podoba mi się krążek Braha. Nie doceniałem gościa. Album dużo lepszy od VNMa. Stary kawałek "Drugi dom" trzyma poziom, klimatyczne kawałki "Wrzuć na luz" z Tomasinem i "Czysta zawiść" z Ras Lutą. A do tego kapitalne "Mimo wszystko" z VNMem i energiczne "Szybkie życie". Na płycie pojawiają się też ZIPy, Marysia Starosta, PiH i Peja. Nie znalazłem słabego kawałka. Albo są zaje***** albo po prostu dobre.
|
Nie wspomniałeś o najlepszym moim zdaniem kawałku z Chadą- Świat jest Twój. Z resztą sie w pełni zgadzam. Warto przesłuchać. Drugi w tym roku rozpierd*l po Shellerinim...........