Siwy_89 napisał(a):

.....
.........
Wiem, że otwarli ją wcześniej warunkowo. Wykonawca trasy musiał m.in. uzupełnić nawierzchnię na drogach awaryjnych, poprawić ogrodzenie, umocnić kilka skarp i nasypów oraz poprawić instalację odwadniającą. A to nie oznacza, że nagle z autostrady robi się droga niższej kategorii. Co do zjazdów. Który zjazd masz na myśli? Sugerujesz, że się nie dało zjechać z autostrady? ;-)
|
Chodzi o miejsca postojowe dla np. tirów i miejsca pod stacje benzynowe. Nie były wykonane w pierwszej fazie . Teraz zjazdy dla tirów teraz już są a co ze stacjami które miały być to nie mam informacji ale ich nie widzę
