Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12399
Stary 30.03.2011, 17:08
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
.....





.........




Wiem, że otwarli ją wcześniej warunkowo. Wykonawca trasy musiał m.in. uzupełnić nawierzchnię na drogach awaryjnych, poprawić ogrodzenie, umocnić kilka skarp i nasypów oraz poprawić instalację odwadniającą. A to nie oznacza, że nagle z autostrady robi się droga niższej kategorii. Co do zjazdów. Który zjazd masz na myśli? Sugerujesz, że się nie dało zjechać z autostrady? ;-)
Chodzi o miejsca postojowe dla np. tirów i miejsca pod stacje benzynowe. Nie były wykonane w pierwszej fazie . Teraz zjazdy dla tirów teraz już są a co ze stacjami które miały być to nie mam informacji ale ich nie widzę
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej