|
ja się tylko pytam czemu nagle ucichła inicjatywa koniec PZPN? A co do Smudy, 'Spocony Janek' już dawno dobrze to ujął..
Tego nie dało się oglądać, zero postępu zero zamysłu, zero schematu, gra jak w-f w podstawówce na macie - 'Macie piłke i grajcie'
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|