Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10250
Stary 30.03.2011, 16:04
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Rios błyszczy w młodej. Zasługuje na szanse w pierwszym składzie. Chyba, że już go skreślili mając na uwadze kwotę odstępnego zapisaną w kontrakcie.
Może też dlatego, że w meczach, w których dostał szansę od pierwszej minuty (Podbeskidzie i Widzew) nie wykorzystał szansy od trenera.

Tym występem w MESIE być może zasłużył na jeszcze jedną szansę gry w którymś z meczów, ale jeśli nie wykorzysta kolejnej szansy to chyba będzie oznaczało, że się nie nadaje....


Rios to trochę dziwny zawodnik. Niby jest jednym z najlepszych technicznie graczy w ekstraklasie, ale trudno powiedzieć czy jest to skrzydłowy (trochę za wolny jak na skrzydłowego) napastnik (nie ma tzw. "instynktu strzeleckiego")

A co do tego, żeby wystawić go w pierwszym składzie na Jagiellonię to jestem na NIE!
Jest to bardzo ważny mecz i powinniśmy zagrać "bardziej sprawdzonym" składem.
Tym bardziej, że być może będziemy osłabieni brakiem Cikosa, Paljica (?)
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez Titto : 30.03.2011 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując