Powtórka meczu Serbia - Estonia.
http://www.youtube.com/watch?v=ZDQH9VoKvnc
Pareiko wyciągał niesamowite piłki, wybronił kilka sytuacji sam-na-sam. Słusznie nominowany do 11 kolejki wg. goal.com!
Cała ta krytyka po meczach z Podbeskidziem i Polonią jest bardzo niesprawiedliwa. Każdy bramkarz kiedyś musi popełnić błąd lub skapitulować. Ważne, że Pareiko ma duże umiejętności i może być ważnym ogniwem zespołu w walce o LM!