Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4517
Stary 30.03.2011, 15:00
Ma ktoś sprzedać bilety na G dwa lub trzy lub cztery lub pięć? nie wiem moze jakies z funclubow ktos sie wycofal albo jakos tak?
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Odpowiedz cytując