|
O ile sobie przypominam to po upadku parkingów podziemnych mówiło się o naziemnych (czyli inaczej wyasfaltowaniu terenu ) w rejonie między stadionem a Reymonta i stadionem a 3 Maja. Od strony Błoń jest chyba już jakiś parking zrobiony (wjazd z Reymana). Od Reymonta asfaltowali. To byłoby dość sporo dodatkowych miejsc parkingowych.
Co do korków przy wyjeżdzie (i wjeżdzie). To jest element meczu i trzeba go poprostu kalkulować czasowo. Można pogadać o meczu a i emocje opadają. A jeżeli ktoś rzeczywiście jest ograniczony czasowo, no to cóż, jak już napisano - 5 minut spaceru i wyjazd bezproblemowy.
|