Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21412
Stary 30.03.2011, 13:52
tomek_TSW napisał(a):Wyświetl post
akurat ja mam mała czasze i w zimie zalegał na niej śnieg (nie było go dużo) i działało bez żadnych problemów.

Mam pakiet hd i na małej czaszy działają bez zarzutu.
Czyli punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia ja mimo wszystko zainwestowałbym w coś większego.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1768038.html
Ostatnio edytowane przez Konfliktowy : 30.03.2011 o godz. 13:54.
Odpowiedz cytując