tomek_TSW napisał(a):

akurat ja mam mała czasze i w zimie zalegał na niej śnieg (nie było go dużo) i działało bez żadnych problemów.
Mam pakiet hd i na małej czaszy działają bez zarzutu.
|
Czyli punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia

ja mimo wszystko zainwestowałbym w coś większego.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1768038.html