Wyświetl pojedynczy post
tomek_TSW
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21411
Stary 30.03.2011, 13:48
Konfliktowy napisał(a):Wyświetl post
Do momentu, aż przyjdzie zima i na czaszy będzie zalegał śnieg, który nie koniecznie chce z niej spaść(wiem co pisze bo to przerabiałem). Generalnie im większa czasza tym większy zasięg, a przede wszystkim zainwestowałbym w większa, bo może kiedyś będziesz jednak chciał oglądać w hd, a tu mały talerz już nie wystarczy.
Ja mam czasze 90 cm wysoko na dachu i nie ma żadnych zwisów itp, a przy 60 niestety to było dość nagminne.
akurat ja mam mała czasze i w zimie zalegał na niej śnieg (nie było go dużo) i działało bez żadnych problemów.

Mam pakiet hd i na małej czaszy działają bez zarzutu.

Odpowiedz cytując