Konfliktowy napisał(a):

Do momentu, aż przyjdzie zima i na czaszy będzie zalegał śnieg, który nie koniecznie chce z niej spaść(wiem co pisze bo to przerabiałem). Generalnie im większa czasza tym większy zasięg, a przede wszystkim zainwestowałbym w większa, bo może kiedyś będziesz jednak chciał oglądać w hd, a tu mały talerz już nie wystarczy.
Ja mam czasze 90 cm wysoko na dachu i nie ma żadnych zwisów itp, a przy 60 niestety to było dość nagminne.
|
akurat ja mam mała czasze i w zimie zalegał na niej śnieg (nie było go dużo) i działało bez żadnych problemów.
Mam pakiet hd i na małej czaszy działają bez zarzutu.