Temat
:
Wielkie granie, temat dla maniakow konsoli.
Wyświetl pojedynczy post
kazelot
Junior Member
Od: 05.2007
Offline
#
11
30.03.2011, 13:07
Polecam Infolinie PS3 w Polsce, dosyć pomocna miejscami:
http://www.sony.pl/article/id/1216130664566
kazelot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kazelot
Znajdź inne posty napisane przez kazelot