Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
432
30.03.2011, 13:06
Co sądzicie o pracy na meleksach przy wożeniu turystów? ktoś wie jakie są zarobki i czy jest sens pakować się w coś takiego?
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87