Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KROKU
Member
Od: 06.2007
Offline
#
4515
30.03.2011, 12:49
Byłem dziś po bilet koło godziny 11.30 stało w kolejce 36 osób bilet kupiłem po 30 minutach trzy otwarte kasy jak odchodziłem to w kolejce cały czas około 20 osób wygląda na to że będzie komplet
KROKU
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KROKU
Znajdź inne posty napisane przez KROKU