|
Brat podpisał umowę z C+. Za 1 zł miesięcznie dali mu kartę do Multiroom. Nie ta stara którą trzeba "ładować" co 6 h, tylko zwykła karta, podobno ona poprostu musi być w pobliżu tamtej głównej.
Pytanie - jaki dekoder spasuje mi do tej karty żebym podłączył na podwójnym konwerterze i wszystko hulało ?
Nie musi być koniecznie HD chociaż taki by najbardziej odpowiadał mi. W Cyfrze oferują jakiś HD za 200 zł, wolałbym jakąś dużo tańszą opcję.
Pytanie 2 - Czy musi być jakaś większa antena przy dwóch dekoderach na podwójnym konwerterze? Bo Pan w C+ stwierdził że jak mam mały talerz bodjaże 50 cm to mało i muszę mieć taki największy 70 cm. Nie wydaje mi się by to była prawda, śmierdzi mi zwykłą próbą wciśnięcia anteny. Doradźcie.
|