Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17900
Stary 30.03.2011, 12:37
Rybka1928 napisał(a):Wyświetl post
A nie lepiej sobie komunikacja miejska dojechać ? Bez problemów potem z autem
Nie kazdy mieszka w Krakowie
Odpowiedz cytując