Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17898
Stary 30.03.2011, 11:48
Pimko napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze inna opcja z tym wyjazdem spod stadionu... Skoro miasto nie zamierza poszerzyć samej ulicy Reymonta ani przyległych, tak jak było to w planach na Euro, to może wystarczyłoby zbudować jakąś kładkę nad drogą, gdyż olbrzymia większość kibiców po meczu wali przez reymonta na akademiki tj. w stronę Czarnowiejskiej lub w stronę centrum. No i problem jest w tej chwili taki, że samochody stoją długo w korku, bo kibice idą całą masą i dość dużo czasu musi upłynąć zanim tam się zrobi trochę miejsca. Oczywiście wiem, że to nie rozwiązuje wszystkich problemów, ale na pewno ruch szczególnie samochodów stałby się bardziej płynny. To naprawdę nie byłby duży wydatek...
To ta kładka na szerokość musiałaby się zaczynać na wysokości hali a kończyć przy alejach.
Odpowiedz cytując