Wyświetl pojedynczy post
Pimko
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17897
Stary 30.03.2011, 11:39
Jest jeszcze inna opcja z tym wyjazdem spod stadionu... Skoro miasto nie zamierza poszerzyć samej ulicy Reymonta ani przyległych, tak jak było to w planach na Euro, to może wystarczyłoby zbudować jakąś kładkę nad drogą, gdyż olbrzymia większość kibiców po meczu wali przez reymonta na akademiki tj. w stronę Czarnowiejskiej lub w stronę centrum. No i problem jest w tej chwili taki, że samochody stoją długo w korku, bo kibice idą całą masą i dość dużo czasu musi upłynąć zanim tam się zrobi trochę miejsca. Oczywiście wiem, że to nie rozwiązuje wszystkich problemów, ale na pewno ruch szczególnie samochodów stałby się bardziej płynny. To naprawdę nie byłby duży wydatek...
Odpowiedz cytując