Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
10239
30.03.2011, 11:11
Jagul
napisał(a):
Rios strzelił bramkę w ME!! Zjawisko prawie tak częste jak zaćmienie słońca.
Nawet 2
do przerwy 2-1 dla nas
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
ŁukaszTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ŁukaszTS
Znajdź inne posty napisane przez ŁukaszTS