GajowyDrwal napisał(a):

Gdzie dojeżdżasz? Nigdy nie stałem w korku dłużej niż 5 minut (plus 10 minut spaceru), dojeżdżając czy to na Azory, czy na Ruczaj.
A jak ktoś koniecznie musi parkować 5 metrów od wejścia nad stadion to niech pogodzi sie potem z siedzeniem w aucie...
|
Dokładnie, 10 minut spaceru - prawie człowiek ochłonie po meczu, a potem góra 2-3 minuty przy samym wyjeździe i jazda do do domu.