Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17895
Stary 30.03.2011, 09:36
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post

Gdzie dojeżdżasz? Nigdy nie stałem w korku dłużej niż 5 minut (plus 10 minut spaceru), dojeżdżając czy to na Azory, czy na Ruczaj.

A jak ktoś koniecznie musi parkować 5 metrów od wejścia nad stadion to niech pogodzi sie potem z siedzeniem w aucie...
Dokładnie, 10 minut spaceru - prawie człowiek ochłonie po meczu, a potem góra 2-3 minuty przy samym wyjeździe i jazda do do domu.
Odpowiedz cytując