domin_czyzyny napisał(a):

to jest tragedia, ale nie zanosi się na polepszenie sytuacji. Na parking miasto nie ma kasy, inwestorzy prywatni nie są głupi i nie wtopią kasy. Nie mówmy nawet o modernizacji dróg wokół stadionu. Po straceniu szans na EURO2012 było jasne, że nie będzie w tym zakresie zmian.
Trzeba parkować samochód "z głową".
|
Jeszcze raz bo do wielu nie dotarło:
BUDOWA WIELKIEGO PARKINGU W OKOLICACH STADIONU, ZWIĘKSZY KORKI I WYDŁUŻY CZAS WYJAZDU ZE STADIONU!
WiślakMyślenice napisał(a):

|
Parking, lepsze i szersze drogi. Przy 18 tys. jest problem w zaparkowaniu i opuszczeniu rejonów stadionu, co dopiero będzie przy 33 tysiącach.
|
Gdzie dojeżdżasz? Nigdy nie stałem w korku dłużej niż 5 minut (plus 10 minut spaceru), dojeżdżając czy to na Azory, czy na Ruczaj.
A jak ktoś koniecznie musi parkować 5 metrów od wejścia nad stadion to niech pogodzi sie potem z siedzeniem w aucie...