Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17893
Stary 30.03.2011, 09:17
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
to jest tragedia, ale nie zanosi się na polepszenie sytuacji. Na parking miasto nie ma kasy, inwestorzy prywatni nie są głupi i nie wtopią kasy. Nie mówmy nawet o modernizacji dróg wokół stadionu. Po straceniu szans na EURO2012 było jasne, że nie będzie w tym zakresie zmian.

Trzeba parkować samochód "z głową".
Jeszcze raz bo do wielu nie dotarło:

BUDOWA WIELKIEGO PARKINGU W OKOLICACH STADIONU, ZWIĘKSZY KORKI I WYDŁUŻY CZAS WYJAZDU ZE STADIONU!

WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Parking, lepsze i szersze drogi. Przy 18 tys. jest problem w zaparkowaniu i opuszczeniu rejonów stadionu, co dopiero będzie przy 33 tysiącach.
Gdzie dojeżdżasz? Nigdy nie stałem w korku dłużej niż 5 minut (plus 10 minut spaceru), dojeżdżając czy to na Azory, czy na Ruczaj.

A jak ktoś koniecznie musi parkować 5 metrów od wejścia nad stadion to niech pogodzi sie potem z siedzeniem w aucie...
Odpowiedz cytując