Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10235
Stary 30.03.2011, 07:44
Popieram zdanie niektórych, tylko jest jeszcze druga strona medalu. Zobaczcie gdzie Ci wszyscy grajkowie z ME idą. To są jakieś II, III ligi. Batko - Kmita Zabierzów, Ligienza - Motor Lublin, Rado - Stróże (rezerwowy). Już nie pamiętam jak było z tymi Jackami i innymi ale generalnie jest to tragedia. A już nie uwierzę,ze jakby byli dobrzy to nie zainteresowałaby się nimi ekstraklasa czy dół 1 ligi. Tak na prawdę to Kubowicz, Mysiak jeszcze jakoś dają radę. Reszta kanał.
Odpowiedz cytując