dj_ibutti napisał(a):

I w końcu mieszacie pojęcia. Na stadion nikt nie musiał wydawać zgody...
|
Każda nowa inwestycja w tym przebudowa jest opiniowana. Ja napisałem tylko ( zresztą zgodnie z prawdą), że osoby odpowiedzialne ( w tym konserwator zabytków, architekt miasta itd ) nie mieli nic przeciwko wybudowaniu stadionu w takiej formie bez żadnego odniesienia do miejsca natomiast bronią jak niepodległości blaszaka, który na dzień dzisiejszy jest uboższą wersją naszego stadionu.
Piętro wyżej wklejone zdjęcia wejścia głównego - znajdź kilka szczegółów różniących te dwie fotki.