|
Senior Member
Offline
|
#6054

30.03.2011, 07:32
|
Cytat:
|
Dzisiejszy występ nie był zły w naszym wykonaniu, graliśmy w bardzo dobrym tempie przez 90 minut, nie było przestojów. Gdyby w Kownie było tak dobre boisko, a nie kartoflisko, to zwyciężylibyśmy 5-0.
|
Smuda oszalał :|
|
|