Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6053
Stary 30.03.2011, 07:18
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Wystaw Jelenia albo Sosina na skrzydle to sie przekonasz czemu nie sa lepsi od tego slabego mlodego goscia. Lewych skrzydlowych mamy kilku ale Jelen czy Sosin to by sie tam pozabijali, szczegolnie Jelen.
On ma szanse byc w przyszlosci ( nie dzisiaj ) kims w Reprezentacji. To nie jego czas, Smuda go powolal i to jego sprawa czemu. Ma szanse by cos osiagnac ale na razie powinien grywac w U-X a nie w doroslej reprezentacji.
Twierdzenie jednak ze Sosin czy Jelen by sprawdzili sie na pozycji na ktorej gra Kucharczyk wykazuje ze chyba za malo meczy ogladasz Jelenia kiedys w klubie na skrzydlo wstawili... Jednak chlop byl juz zbyt wiekowy i przyzwyczajony do gry na szpicy zeby cokolwiek zdzialac. Do tego mial cholera jasna problem z zastawianiem sie no i jako skrzydlowy kariery nie zrobil.

PS: Brozek ze zlamana noga wlasnie pokazuje jaki z niego gieroj Prosze Cie...
No ale wszedł za Lewandowskiego, który usiłuje być środkowym napastnikiem. Zresztą jakie znaczenie w naszej kadrze ma nominalna pozycja - przecież to i tak jest "na sztukę" ja sądzę.
A już tak na marginesie do Kucharczyka szczerze mówiąc nie mam aż tak wiele zarzutów - może jeden - co on tam robi? Z tym, że to nie są pretensje do niego a do tego błazna który go powołał.
Odpowiedz cytując