Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17892
Stary 30.03.2011, 06:48
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj w wiadomościach podawali rekordy budowlane. Szpital w Starachowicach czy Teatr bodajże w Lublinie gdzieś tam budowali 20-30 lat także stadion Wisły nawet się do rekordu kraju nie zbliża. Ale chluby decydentom to nie przynosi.

Jako dobry prognostyk podam, że w końcu budynki zostały oddane do użytku
Wystarczy spojrzeć na halę AWF
Odpowiedz cytując