wujekWojtek napisał(a):

Dzisiaj w wiadomościach podawali rekordy budowlane. Szpital w Starachowicach czy Teatr bodajże w Lublinie gdzieś tam budowali 20-30 lat także stadion Wisły nawet się do rekordu kraju nie zbliża. Ale chluby decydentom to nie przynosi.
Jako dobry prognostyk podam, że w końcu budynki zostały oddane do użytku
|
Wystarczy spojrzeć na halę AWF
