|
Czarno widze nasz wystep na Euro, nie potrafimy wygrac nawet z rezerwami Grecji. Na rok przed turniejem wogole nie mamy srodka obrony, co mecz gra inna para stoperow a przeciez Dyzma mowil ze na rok przed bedzie mial szkielet druzyny i zacznie sie tylko zgrywanie. Ja tu nie widze zadnego zgrywania tylko ciaglą budowe :/
|