Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17890
Stary 29.03.2011, 23:43
Rozumiem, że brak parkingu w pobliżu stadionu to lipa, ale skoro widzicie, jakie są korki, to nie możecie sobie zaparkować kawałek od stadionu, gdzieś np. na Piłsudskiego? Często po meczu widzę tam wolne miejsca. A taki 15-minutowy spacerek po meczu dobrze wam zrobi
Odpowiedz cytując