Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12397
Stary 29.03.2011, 22:57
Wy tu pitu-pitu o drogach, a gdzie nimi chcecie dojechać w najbliższej przyszłości ?
No chyba, że na wojnę z kolegą, który tak ładnie swego czasu nam Donia przytulił ...

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,...l?ticaid=5c08f

Ciekawe czy jutro po powrocie z Londynu, gdzie Radzio musiał się tłumaczyć z naszej absencji w nalotach na Libię, ktoś z tego "cudownego inaczej" rządu odniesie się do tych wypocin na łamach Putinowej płachty ?
Myślenie nie boli !