Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10231
Stary 29.03.2011, 22:37
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
A co ty myślisz? Że Maaskant, Skorża, Kasperczak, czy inni to jacyś niedorozwinięci, ślepi inwalidzi. Bo nie rozumiem.

Ile ja się już tu naczytałem o naszej "zdolnej" młodzieży, że trzeba dawać im szansę, że są świetni. I co? Gówno. Leszczak, Burliga (kuźwa, on ma 23 lata...), Kowalski, Juszczyk, Mączyński i wielu, wielu innych. Ciągle tylko - dać im szansę, dać im szansę. Po co, jak widać, że ci goście nie umieją grać w piłkę na poziomie ekstraklasowym. Są słabi piłkarsko, mentalnie czy nawet fizycznie.

Maaskant to nie debil- gdyby widział potencjał w kimś, to by szansę mu dawał.
Akurat Kasperczak wprowadził obu Brożków , Strąka , Kuzere ( bez sukcesów ) swego czasu Nawotczyńskiego ( bez sukcesów ) - mowa o piłkarzach z wychowanych w klubie

wszyscy debiutowali w drużynie w wieku ok 18 lat

poza tym podałes przykłady Kowalskiego , Juszczyka , Leszczaka , a nie podałes Brożków , Małeckiego , gdzie tu konsekwencja ?

czy jeszcze 10 lat temu zawodnikom bardziej się chciało grać w piłkę niż teraz ? czy są mniej utalentowani ?
poza tym to że DZIŚ nie umieją grać na poziomie ekstraklasowym to nie znaczy że JUTRO nie będa mogli

Idąc takim tokiem rozumowania jak kolega wyżej powiniśmy w....u roznieść wszystkie sekcje juniorskie bo tylko generują niepotrzebne koszty .
Odpowiedz cytując