...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Zgadzam się z Tobą, niestety u nas trenerzy, sztab i prezesi zmieniają się a polityka nadal ta sama czyli młodzi zawodnicy z bezpośredniego zaplecza jakim powinna być Młoda Ekstraklasa wypożyczani są do Stróży, Brzeska czy innych Nieciecz zamiast dostawać szansę gry w 1 drużynie vide ostatnie przymiarki do cofnięcia do obrony Łoba, mimo że mamy Burligę (dla niego mogłaby być to okazja do pokazania się z jak najlepszej strony. Mecz z silną drużyną, czego chcieć więcej - idealny czas do wejścia i zagrania na wysokim poziomie).
|
A co ty myślisz? Że Maaskant, Skorża, Kasperczak, czy inni to jacyś niedorozwinięci, ślepi inwalidzi. Bo nie rozumiem.
Ile ja się już tu naczytałem o naszej "zdolnej" młodzieży, że trzeba dawać im szansę, że są świetni. I co? Gówno. Leszczak, Burliga (kuźwa, on ma 23 lata...), Kowalski, Juszczyk, Mączyński i wielu, wielu innych. Ciągle tylko - dać im szansę, dać im szansę. Po co, jak widać, że ci goście nie umieją grać w piłkę na poziomie ekstraklasowym. Są słabi piłkarsko, mentalnie czy nawet fizycznie.
Maaskant to nie debil- gdyby widział potencjał w kimś, to by szansę mu dawał.