Wyświetl pojedynczy post
kasprzak11
Junior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17889
Stary 29.03.2011, 21:57
Wyjazd z okolic stadionu to jest masakra na paru meczach byłem autem i po staniu 30 minut w korku przeżuciłem sie na mpk i nie jest żle niestety nie na wszystkie mecze dam rade dojechac mpk wiec bedzie mnie jeszcze nie raz czekać stanie w korku a stadion z zewnatrz jest jaki jest nie możemy narzekać nie przychodzimy na mecze dla stadionu tylko dla Wisełki i szczeże mówiąc mi sie podoba nasz stadion z zewnatrz może troche mniej ale w środku wszystko jest ok oby jak najszybciej otworzyli całość
Jesteśmy Dumą Tego Miasta
Odpowiedz cytując