Wyjazd z okolic stadionu to jest masakra na paru meczach byłem autem i po staniu 30 minut w korku przeżuciłem sie na mpk i nie jest żle niestety nie na wszystkie mecze dam rade dojechac mpk wiec bedzie mnie jeszcze nie raz czekać stanie w korku a stadion z zewnatrz jest jaki jest nie możemy narzekać nie przychodzimy na mecze dla stadionu tylko dla Wisełki

i szczeże mówiąc mi sie podoba nasz stadion z zewnatrz może troche mniej ale w środku wszystko jest ok

oby jak najszybciej otworzyli całość