|
Grzegorz Sandomierski - najlepszy z naszych
Łukasz Piszczek,- ma przebłyski widać , że w odróżnieniu od większości "eksportowych" gra
Michał Żewłakow - niechciany emeryt który jest wyróżniającą się postacią na boisku, żegnany w jakimś zapyziałym meczu
(Tomasz Jodłowiec) - przyzwoita zmiana
Arkadiusz Głowacki- przyzwoicie czyścił
Maciej Sadlok - zazdroszczę piewcom jego talentu - też chciałbym być tak pozytywnie nastawiony do ludzi - anemiczne drewno
Jakub Błaszczykowski - widać , że grzeje aktualnie ławę - kiedyś grał i przekładało się to na jego grę w reprezentacji - aktualnie grywa ogony w lidze i niestety solidnie to widać
Dariusz Dudka - coś tam pograł
Adrian Mierzejewski - coś tam pograł
(Rafał Murawski)- gruby sobie kopnął piłkę więcej niż trzy razy?
Sławomir Peszko - tak gra jak wygląda
(Kamil Grosicki) - przyzwoita zmiana
Ludovic Obraniak -to samo co Kuba
(Roger Guerreiro) - fajne podanie - za mało żeby oceniać
Robert Lewandowski - niestety zapomina, że w Niemczech robi za głupka wioskowego, w reprezentacji ma robić za gwiazdę i chyba w to wierzy
(Kucharczyk) - nie odnotowałem jego obecności
Ogółem - żałość zbiera jak się na to patrzy. Grecy w siódmym składzie grając na zasadzie rozbiegania po meczu eliminacji są dla nas za trudnym przeciwnikiem. Najgorsze jest to, że pierwszy mecz z normalnym przeciwnikiem zagramy na Euro. Francuzi i inni podobno dobrzy będą z nami grać juniorami, gosposiami domowymi i kimkolwiek tylko nie pierwszym składem.
Kabotyn Smuda ma ludzi jakich ma czyli takich sobie średniaków ale niestety nie daje z nimi rady. Nie ma wizji, chyba nie ma autorytetu i skutek jest taki jaki każdy widzi.
I taki mały ps - bardzo profesjonalne studio meczowe - na miarę widowiska. Gratuluję tym którzy płacą abonament postawy obywatelskiej.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 29.03.2011 o godz. 22:19.
|