Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6040
Stary 29.03.2011, 21:29
Mecz na remis. Byly lepsze i gorsze momenty.
Najgorszy: Sadlok (oby Piotr Brozek sie utrzymal w tym Trabzonie w skladzie to
moze dostanie powolanie w czerwcu)
Pozytywnie zaskoczyl mnie Jodlowiec przez te 30 minut co gral - ladnie czyscil.
Denerwuje mnie Obraniak - jest zupelnie bezproduktywny, chetnie zobaczylbym
kogos inengo na jego pozycji. Roger wszedl na 9 minut i zagral taka pilke jakiej
Obraniak nie dogral przez kilka meczy.

Donki napisał(a):Wyświetl post
To jest własnie Lewandowski.
On nigdy nie bedzie dobrym zawodnikiem, jest przecietny i to wszystko.
Potwierdzily sie moje słowa 1 na 5 sytuacji Lewandowski wykorzysta.
Mlody jest ciagle, duzo energii traci na walke z napastnikami ale tu zrobil wyrazne postepy
w Bundeslidze - w Polsce sie tak nie gra.
Moze skutecznosc przyjedzie wraz z doswiadczeniem.

mała sensacja:
U-18: Polska 3-0 Holandia
http://www.90minut.pl/news/151/news1...-Holandia.html
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 29.03.2011 o godz. 21:32.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując