Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6039
Stary 29.03.2011, 21:28
Rezerwy Grecji calkiem dobrze zagraly , ale w sumie caly mecz, to kopanina na poziomie ligi polskiej. Zobaczylismy przynajmniej 2 stoperow, ktorzy powinni gracy na EURO2012, czyli Glowacki - Zewlakow. Odrazu bylo spokojniej w tylach. Ogolnie mecz bez historii, bo Grekom sie nie chcialo...naszym podobnie, ale to juz jest nie do przyjecia, bo bedziemy rozgrywac tylko mecze towarzyskie .
Odpowiedz cytując